Szczęść Boże

Witamy Wszystkich w ten piękny słoneczny poniedziałkowy dzień. Dzisiaj w Karmelu obchodzimy uroczystość św. Rafała Kalinowskiego wspaniałego człowieka, polecamy Was jego wstawiennictwu. Bóg zapłać za wczorajszą wspólną modlitwę w naszym kościele, życzymy  błogosławionego i spokojnego tygodnia, z pamięcią w modlitwie  Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus.

KOCHANE DZIECI, KOCHANI RODZICE

Kończą się wakacje, czekamy na Was w naszym przedszkolu.W środę 01.09.2016r.rozpoczniemy  nowy rok przedszkolny, rok zabaw, radości, nauki,nowych przyjaźni i modlitwy i Uwielbienia Pana Boga. Dziękując Mu za nasze życie, zdrowie i za to, że tak bardzo nas kocha. Przedszkole czynne od godziny 6.30. Czekamy na Was z         Panem Bogiem.Pamiętające w modlitwie Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus.